Polityka zwrotów

Warunki zwrotów

Staramy się, żeby zdjęcia w naszym sklepie jak najlepiej oddawały kolorystykę i wygląd oferowanych modeli. Mimo, że wymiary każdego produktu w każdym rozmiarze umieściliśmy w opisie produktu, może się zdarzyć, że otrzymany model nie leży dobrze lub jest nieodpowiedni z innych powodów. Bez podania przyczyny istnieje możliwość wymiany lub zwrotu danego towaru. Obydwa rozwiązania są proste do wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

 

Zwrot

W myśl art. 27 ustawy o prawach konsumenta, osoby fizyczne, tj. nieprowadzące działalności gospodarczej, zachowują prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, bez podawania przyczyn i bez ponoszenia dodatkowych kosztów-poza kosztem dostarczenia zwracanych produktów.  
W terminie 30 dni, licząc od daty jej zawarcia.

Prosimy odesłać wraz z paragonem oraz numerem konta bankowego na adres:

KasiaStyl

Staniec Piotr

Kołomań 41

26-050 Zagnańsk

Mogą Państwo dołączyć do zwracanych produktów formularz zwrotu, który ułatwi identyfikację zamówienie i przyspieszy zwrot.

Zwracane produkty muszą być zwrócone w stanie w jakim zostały dostarczone. Nie mogą posiadać żadnych śladów użytkowania (zapachu perfum, plam, śladów prania). Bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie przymiarki jasnych rzeczy. Może się zdarzyć, że na odzieży pozostaną ślady fluidu lub szminki.

Po sprawdzeniu produktów i danych klienta pieniądze za zakup odsyłane są w ciągu maksymalnie 14 dni  na podany przez klienta numer konta.

W przypadku zakupu towaru na fakturę (na firmę z podanym nr NIP lub na osobę fizyczną bez NIP), zwroty nie będą przyjmowane.

 

Wymiana

W przeciągu 30 dni kalendarzowych możesz wymienić zakupiony produkt na inny kolor, rozmiar lub model. W pierwszej kolejności sprawdzić czy jest on dostępny na naszej stronie internetowej. Jeżeli tak, poinformuj nas telefonicznie lub mailowy, abyśmy zarezerwowali wybrany przez Ciebie w ramach wymiany model. Odeślij paczkę ze zwracanym produktem na nasz adres. Po otrzymaniu Twojej przesyłki niezwłocznie odeślemy wymieniany produkt ponownie na Twój adres.

Możesz skorzystać również z opcji „Wymiana z odbiorem”, która zaoszczędzi Twój czas, a wymieniany produkt otrzymasz w ciągu dwóch dni roboczych. Koszt takiej usługi wynosi 19zł i jest sumą pobrania, którą przekazujesz kurierowi.

 

Reklamacje

Przedmiotem sprzedaży są produkty nowe, bez wad. Reklamację dotyczącą wad produktów można składać w ciągu dwóch lat od daty zakupu.

Nasze produkty cechuje bardzo dobra jakość wykonania i niezwykle rzadko zdarza się, że produkt jest uszkodzony. Jednak może się tak zdarzyć. Aby wyeliminować te rzadkie przypadki przed wysyłką każdy produkt jest dokładnie sprawdzany. Jeżeli jednak wadliwy model zostanie wysłany bardzo prosimy o odesłanie go na poniższy adres:

KasiaStyl

Staniec Piotr

Kołomań 41

26-050 Zagnańsk

Reklamacja zostanie rozpatrzona tylko na podstawie wypełnionego i podpisanego formularza reklamacyjnego w ciągu 14 dni.

Jeżeli reklamacja zostanie uznana, w ciągu 14 dni roboczych odeślemy naprawiony produkt lub pieniądze za zakupiony towar oraz koszty przesyłki zostaną niezwłocznie zwrócone na podany numer konta bankowego. Istnieje możliwość pozasądowego rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszcze