dostawa
Informacje

Regulamin i polityka prywatności

Właścicielem sklepu jest: 

Handel artykułami przemysłowymu Staniec Piotr

Kołomań 41

26-050 Zagnańsk

NIP: 9590804246

 

Postanowienia ogólne

Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, dalej nazywana „Klientem”.

Wszystkie ceny podawane przez Sprzedającego wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny towarów nie zawierają kosztu dostawy określonego w opisie każdego produktu.

Dowodem zakupu w sklepie jest paragon.

 

Zamówienia

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę.

Zamówienia można składać za pomocą formularza na stronie sklepu lub telefonicznie. Opłata za połączenie telefoniczne zgodne z taryfą operatora.

Zakupiony towar wraz paragonem jest wysyłany przez firmę kurierską InPost na podany przez Klienta adres dostawy.

Zawarcie umowy następuje z chwilą złożenia zamówienia przez Klienta. Rozpoczęcie realizacji zamówień następuje po zaksięgowaniu wpłaty Klienta na koncie Sprzedającego.

Każdy klient może wprowadzić zmiany do złożonego zamówienia lub anulować złożone zamówienie droga mailową lub telefonicznie.

 

Dostawa towaru

Przesyłka zostaje przygotowana po zaksięgowaniu zapłaty za kupiony towar.

Dostępność każdego modelu i rozmiaru jest podana w momencie składania zamówienia. Jeżeli towar jest dostępny to znaczy, że jest w naszym magazynie i zostanie wysłany najpóźniej następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu należności.

Ponieważ prowadzimy sprzedaż w kilku różnych miejscach możliwa jest sytuacja, że produkt kupiony w sklepie będzie niedostępny. W takiej sytuacji proponujemy zamianę na inny model, podajemy termin w jakim kupiony produkt będzie dostępny lub tego samego dnia robimy przelew zwrotny całej wpłaconej kwoty za zakupy.

Formę dostawy wybiera Klient w momencie składania zamówienia. Dla każdej formy dostawy podany jest koszt dostawy.

 

Zwroty i wymiany

Szczegółowe informacje na temat zwrotów i wymiany produktów można znaleźć na stronie Zwroty.

 

Ochrona danych osobowych

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firme handel artykułami przemysłowymi Staniec Piotr  na potrzeby i w zakresie niezbędnym do korzystania przeze mnie z usług świadczonych przez sklep KasiaStyl w tym na przekazywanie moich danych osobowych podmiotom trzecim (np. firmie kurierskiej), przy pomocy których sklep KasiaStyl świadczy usługi związane z realizacją zamówień oraz obsługą płatności.

(wymagane)

 

Postanowienia końcowe

Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Klienta. W przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się stosowaniu tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu regulaminu.

O zmianach regulaminu i ich zakresie zarejestrowani Klienci będą powiadomieni drogą elektroniczną. Powiadomienie zostanie wysłane co najmniej na 30 dni przed wejściem w życie nowego regulaminu. Zmiany wprowadzane będą w celu dostosowania regulaminu do obowiązującego stanu prawnego.

W trakcie realizacji zamówienia oraz w całym okresie opieki posprzedażowej Klienta obowiązuje regulamin zaakceptowany przez niego przy składaniu zamówienia.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne. Kwestie sporne rozpatruje sąd właściwy miejscowo i rzeczowo.