Metody płatności

Dane do przelewu

W tytule przelewu prosimy wpisz koniecznie numer zamówienia internetowego oraz imię i nazwisko. Ułatwi nam to identyfikację Twojego przelewu i przyspieszy realizację zamówienia. W przypadku przelewu zwykłego czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. Wynika to z czasu, który upływa pomiędzy wykonaniem przelewu, a jego zaksięgowaniem na naszym koncie.

Rachunek bankowy:
83 1020 2629 0000 9802 0414 4630
( PKO Bank Polski S.A. ) Piotr Staniec

Płatność za pobraniem

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz kurierowi gotówką przy odbiorze przesyłki. Składając zamówienie tą opcją, pamiętaj aby mieć przygotowaną odliczoną kwotę do zapłaty w dniu dostarczenia paczki.

Płatność automatyczna PayU

Płatność automatyczna pozwala na wykonanie płatności bez konieczności każdorazowego podawania danych podczas przelewu. Wybierając płatność poprzez system PayU, system automatycznie przekieruje Cię na stronę PayU. Wystarczy, że wybierzesz swój bank i zatwierdzisz wpłatę. Środki od razu pojawią się na naszym koncie.

 

Płatność PayPo/Twisto 

PayPo / Twisto
  • Przy wyborze tej opcji, zamówienie jest realizowane zgodnie z wybraną metodą dostawy bez konieczności płacenia za nie w momencie jego dokonywania (płatność odroczona)
  • Po wciśnięciu przycisku ‘Zamów’, nastąpi przekierowanie do strony PayPo / Twisto
  • Jeśli nie masz jeszcze konta w PayPo / Twisto, po przekierowaniu zostaniesz poproszony/na o podanie m.in. numeru PESEL, a następnie kodu potwierdzającego transakcję, wysłanego poprzez SMS. Po pierwszych zakupach w Paypo / Twisto, kolejne transakcje będziesz potwierdzać kodem SMS. W przypadku PayPo możesz się również zarejestrować i potwierdzać swoje zamówienia w aplikacji mobilnej.  

  • Po dokończeniu zakupów, dostaniesz mail z potwierdzeniem transakcji od bonprix. Otrzymasz również mail od PayPo/Twisto z dodatkowymi informacjami (m.in. w jaki sposób możesz uregulować płatność).  
  • Administratorem danych osobowych Użytkownika, korzystającego z odroczonych metod płatności, jest odpowiednio PayPo lub Twisto
  • Zawarcie Umowy jest dostępne jedynie dla tych Klientów, którzy przeszli pozytywną weryfikację wniosku.